Suoliukai

Rasta 14 prekės(-ių).

Rodoma 1-14 iš 14 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Suoliukai

Lauko suoliukai jau nuo seno yra savaime suprantama civilizuotos aplinkos dalis. Juos matome parkuose, miestų ir kaimų aikštėse, autobusų stotelėse, šalia mokyklų, darželių, savivaldybių ir t. t.

Lauko suoliukai — tai vienas iš mažosios architektūros elementų, plačiai naudojamų formuojant miestų ir miestelių aplinką. Lauko suolai ir suoliukai naudojami tiek atvirose, tiek ir uždarose lauko erdvėse. Lauko suolai ir parko suoliukai suteikia aplinkai estetiškumo, praktiškumo ir laikui bėgant tampa neatsiejama vietovės architektūros detale. Tai ne tik patogus bei reikalingas lauko “baldas”, bet ir vietovės įvaizdžio dalis. Gražūs, tvarkingi ir patogūs suoliukai praneša praeiviams, jog šis miestas ar gyvenvietė rūpinasi savo gyventojų patogumu ir skiria dėmesio jų aplinkai. Tuo tarpu iš dalies apsamanojęs, aplūžęs lauko suoliukas, kuriam trūksta lentos ar dviejų, sukelia jau visai kitokias mintis.

Savo klientams siūlome platų lauko suoliukų ir parko suolų asortimentą. Pas mus galima įsigyti betoninius lauko suoliukus, ketaus suoliukus, plieninius suoliukus, lauko suoliukus su atlošu ir be atlošo. Mūsų parduodami lauko suoliukai puikiai tinka įvairiems visuomeniniams objektams: parkams, aikštėms, žaidimų ir poilsio aikštelėms ar miesto gatvėms. Pažadame Jums lauko suoliukų kainos ir kokybės santykį, kuris atitiks Jūsų poreikius. Visi gaminiai, kuriais prekiaujame, yra itin aukštos kokybės, patvarūs ir ilgaamžiai. Pasirūpinkite savo aplinkos patogumu bei estetika ir po kiek laiko joje išvysite žymiai daugiau besišypsančių veidų.

Iškilus klausimams — konsultuojame, pateikiame gaminių brėžinius bei techninius aprašymus. Parašykite mums elektroniniu paštu info@traida.lt, arba paskambinkite telefonu +370 683 71343.

Jei domina kokybiški, ilgaamžiai ir modernūs lauko suoliukai, susisiekite jau dabar, ir mes padėsime išsirinkti geriausią variantą!

Suoliukai