Lauko sporto įranga

Rasta 164 prekės(-ių).

Rodoma 1-16 iš 164 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Lauko sporto įranga

Ar girdėjote posakį “Gyvenimas - tai judėjimas”?

Daug kur parkuose ar tarp miestų daugiabučių šiuo metu galima rasti ne tik vaikams, bet ir suaugusiems pritaikytų aikštelių su įvairia įranga. Lauko treniruokliai — tai ne tik laisvalaikio praleidimas, bet ir aktyvus sportas gryname ore.

Šiomis dienomis lauko treniruokliai plačiai naudojami miestų parkuose, poilsio aikštelėse ar lauko stadionuose. To priežastis: žmonės vis labiau domisi natūralesniu ir sveikesniu gyvenimu. Na, o kokia gi sveikata be pakankamo fizinio aktyvumo? Aikštelės su lauko treniruokliais parkuose traukia žmones ir gundo pradėti mankštintis. Ypatingai ta pagunda sustiprėja matant kitus, jau tai darančius. Geras pavyzdys užkrečiamas, ar ne?

Lauko treniruokliais naudotis itin paprasta

Ant kiekvieno treniruoklio yra prikabinta informacija apie tai, kokiems pratimams jis yra skirtas. Net ir iki šiol nesimankštinęs žmogus lengvai susigaudys, kaip jais naudotis. “Sporto salės po atviru dangumi” nevengia net ir vyresnio amžiaus žmonės. Mamos su vežimėliais parkuose suka apie juos ratus, o mažiesiems užsnūdus, mielai pasinaudoja lauko sporto įranga. Vyresni vaikai, imdami pavyzdį iš savo tėvų ar senelių, jau ir patys prisijungia prie mankštos.

Aikštelės, kuriose yra įrengti lauko treniruokliai, tampa žmonių susibūrimo vietomis, kuriose smagu tiek pasimankštinti, tiek pasižiūrėti į kitus besimankštinančius, tiek pabendrauti, tiek užmegzti naujas pažintis.

Lauko treniruoklius neretai galima išvysti ir privačių namų kiemuose. Juk šia įvairioms oro sąlygoms atsparia įranga gali naudotis įvairaus amžiaus bei fizinio pasirengimo žmonės. Papildomas fizinis krūvis naudingas ne tik sveikatai, bet ir nuotaikai bei piniginei. Niekam ne paslaptis, kad sporto klubo abonementas gali kainuoti nemažai. Tuo tarpu lauko treniruoklis tarnaus ne vienerius metus, juo galės naudotis visi šeimos nariai ir jo “darbo valandos” bus absoliučiai priderintos prie Jūsų norų ir asmeninio grafiko.

Mūsų įmonė siūlo platų lauko treniruoklių asortimentą. Jie puikiai tinkami, norint išjudinti bei sutvirtinti įvairioms kūno raumenų grupėms, tvirti bei paprasti ir patogūs naudoti. Mūsų internetiniame kataloge galima rasti daugiafunkcinius lauko treniruoklius, skirtus treniruoti rankų, kojų, pečių, pilvo raumenis. Mūsų prekių kataloge yra vienviečių ir dviviečių lauko treniruoklių.

Visi lauko treniruokliai pagaminti iš tvirto metalo ir yra įbetonuojami. Tai garantuoja ilgą ir patvarų naudojimą. Lauko treniruokliai yra sertifikuoti ir atitinkantys visus ES kokybės ir saugumo standartus.

Neatsilikite nuo mados - palaikykite sportinę formą bei fizinį aktyvumą!

Jei domina lauko treniruokliai — pakonsultuosime, pateiksime brėžinius, techninius aprašymus ir padėsime išsirinkti tinkamiausią  variantą. Nuoširdžiai džiaugiamės, galėdami tokiu būdu prisidėti prie visuomenės sveikatinimo skatinimo bei palaikymo. Parašykite mums info@traida.lt, arba paskambinkite +370 683 71343.

Lauko sporto įranga