Gatvės gimnastika

Rasta 33 prekės(-ių).

Rodoma 1-15 iš 33 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Gatvės gimnastika

GATVĖS GIMNASTIKOS ĮRANGA

Kokybiška gatvės gimnastikos įranga — miestui, parkui ir privačiam kiemui. Siūlome įsigyti kokybišką sporto inventorių ir plačiau susipažinti su gimnastikos teikiama nauda.

Pastaruoju metu daugdėmesio skiriama sportui ir kūno linijų tobulinimui. Dideli miestai ir mažesni miesteliai, rūpindamiesi savo gyventojais, įrenginėja modernius parkus iraprūpina juos gatvės gimnastikos įranga.

Gatvės gimnastikosįranga — tai gimnastikos įrenginiai, skirti treniruoti įvairius kūno raumenis.Mūsų internetiniame kataloge galima rasti tiek gimnastikos įrangos kompleksus,tiek atskirus gatvės gimnastikos įrenginius.

Tie, kas jau yra susipažinę su gimnastikos užsiėmimais, gali pritarti, kad visiškai nėra būtina lieti prakaitą sporto salėje, kai tą sėkmingai galima daryti gryname ore.Gimnastikos įrenginiai parkuose ir kitose erdvėse vis daugiau miesto gyventojų sukviečia praktikuoti sportą gryname ore.

Gimnastikos užsiėmimai suteikia daug privalumų:

Gerina koordinaciją, laikyseną;

Suteikia teigiamą poveikį motorikai;

Pagerina širdies ir kraujotakos veiklą;

Padeda atsikratyti antsvorio bei sustiprinti raumenis.

Gimnastika suteikialaisvę bei skatina sveiką gyvenseną. O, sportuodami gryname ore, dar ir galite susirasti naujų draugų, bendraminčių bei maloniai paplepėti, pasidalinti savo sporto pratimais. Verta atminti, kad tik tinkamai atliekamas fizinis krūvis gali nulemti geresnę sveikatą, todėl labai svarbu sportuojant nepersistengti, kad nepersitemptumėte. Visus pratimus reikia atlikti teisingai ir taisyklingai kvėpuoti.

Sporto gryname ore nauda

Lauke yra daugiau deguonies, kuris būtinas kūno energijos gamybos procesams;

Lauke lengviau atsipalaiduoti ir atsiduoti sportui, kadangi gamta veikia raminančiai;

Sportas lauke ne taip greitai nuvargina;

Sportuojant lauke sumažinama įtampa, stresas ir pamirštamos visos bėdos. Po tokių treniruočių visa likusi diena būna produktyvi;

Dirbantiems biuruose sportas gryname ore ypatingai rekomenduojamas- juk jie ir taip daug laiko praleidžia uždarose patalpose.

Mes puikiai suprantame,kad ne kiekvienas žmogus turi finansines galimybes kas mėnesį pirkti abonementus į sporto klubus. Tačiau tikrai kiekvienas, kuriam rūpi jo sveikata,gali sportuoti lauko erdvėse su specialiai tam skirta gimnastikos sportoįranga. Laiku pasirūpinę reikiama gimnastikos įranga, galite labai greitai pakeisti parko ar savo nuosavo kiemo eksterjerą. Su tinkamai pasirinktu sporto inventoriumi, Jūs galite į sportą įtraukti vaikus ir taip su visa šeima praleisti smagų ir naudingą laiką kartu.

Savo klientams siūlome įsigyti: gimnastikos žiedus, horizontalius suoliukus, kopėtėles, skersinius irįvairias lygiagretes. Gatvės gimnastikos įranga pagaminta iš metalo, todėl yra itin kokybiška. Visi gatvės gimnastikos įrenginiai įbetonuojami. Tai garantuojai lgaamžiškumą ir tvirtumą.

Gatvės gimnastikos įranga yra sertifikuota ir atitinkanti visus ES standartus bei saugumo reikalavimus. Konsultuojame, pateikiame brėžinius, techninius aprašymus ir padedame surastiJums tinkamiausią sprendimą bei spalvą.

Gatvės gimnastikos įranga — turiningam laisvalaikiui ir tobulam kūnui.

Gatvės gimnastika