Karuselės

Aktyvūs filtrai

Karuselė TE244
  • Akcija
  • −10%
  • Pagaminta Ukrainoje

Karuselė TE244

Prekę turime sandėlyje. Dėl didesnių kiekių teirautis papildomai.

Bazinė kaina Kaina 1 180,96 € Kaina 1 062,86 €

Karuselės

Karuselė yra neatskiriamas miestų parkų, žaidimo aikštelių ir poilsio zonų elementas.

Daugelis didmiesčių ir mažesnių miestelių stengiasi įrengti kokybiškas ir aukščiausius standartus atitinkančias vaikų žaidimo aikšteles, kuriose stovėtų ne tik įvairiausios sūpynės, bet ir taip vaikų mėgiamos karuselės. Karuselė garantuoja ne tik smagų, bet ir turiningą laiką gamtoje, todėl šios mažosios architektūros detalės vis labiau populiarėja.

Mūsų įmonė siūlo kokybiškas, viešajai ir privačiai infrastruktūrai skirtas karuseles. Mūsų siūlomos karuselės yra itin tvirtos ir kokybiškos. Karuselės, kurias galima įsigyti mūsų įmonėje yra įvairių dydžių ir parametrų.

Mūsų siūloma karuselė, skirta suktis sėdimoje padėtyje, yra sertifikuota ir atitinka aukščiausius saugumo ir kokybės reikalavimus. Ši karuselė skirta 3-14 metų amžiaus vaikams. Karuselės, skirtos suktis stovimoje padėtyje taip pat labai patvarios ir saugios, o svarbiausia puikaus ir žaismingo dizaino.

Jei atėjo laikas atnaujinti arba įrengti naujas miesto erdves — mūsų internetiniame kataloge siūlomos karuselės yra geras ir kokybiškas sprendimas. 

Karuselės