Betoniniai gaminiai

Aktyvūs filtrai

Betoniniai gaminiai

Betoniniai gaminiai aplinkos patogumui ir estetikai

Įvairūs betoniniai gaminiai yra įprasti miestų ar kaimų aplinkoje. Betonas - medžiaga, kuriai labai lengva suteikti norimą formą, o sustingusi ji tampa kieta, tvirta, ilgaamžė, atspari aplinkos poveikiui. Betonas puikiai dera su metalinėmis ar medinėmis detalėmis, jam galima suteikti šviesesnį ar tamsesnį atspalvį, paviršių dekoruoti smulkia skalda. Betonas naudojamas lauko vazonų, suoliukų ir staliukų dalių, gėlių lovelių, šiukšliadėžių, stulpelių gamybai. Tokie betoniniai aplinkos tvarkymo gaminiai yra labai populiarūs. Pritaikyti prie aplinkos jie atrodo labai estetiškai ir puikiai atlieka savo funkcijas.

Vieni populiariausių betoninių gaminių yra betoniniai lauko vazonai ir loveliai gėlėms. Jie paprastai būna didesnių išmatavimų, pritaikyti lauko augalams, juose gali būti sodinami net nedideli dekoratyviniai medeliai. Betoniniai vazonai gali būti aukšti, arba žemi, apvalūs, pailgi keturkampiai ar kvadratiniai.

Betoniniai gėlių vazonai įspūdingai atrodo tiek po vieną, tiek sukomponuoti į grupes. Jie nuostabiai dera tiek parkuose, tiek aikštėse, tiek šalia visuomeninių pastatų ar prekybos centrų, tiek ir nuosavuose kiemuose ar soduose. Kadangi betonas yra ilgaamžė medžiaga, savo “betoniniu darželiu” galėsite džiaugtis ne vienerius metus. Keičiant augalų veisles, rūšis ir kompozicijas kiekvienais metais jis gali atrodyti vis kitaip.

Betoniniai vazonai gėlėms nereikalauja praktiškai jokios papildomos priežiūros, yra atsparūs drėgmei, šalčiui, karščiui ir kitokioms lauko sąlygoms. Jie puikiai atrodys bet kokiu metų laiku, net jei juose tuo metu ir nebus žaliuojančių augalų.

Betoniniai lauko vazonai taip pat gali tapti idealiu sprendimu, kai nėra galimybės augalų sodinti tiesiai į gruntą, tačiau dekoratyvaus darželio norisi. Į juos susodinti augalai atrodo labai efektingai, tvarkingai. Jie neturi galimybės plėstis už vazono ribų, auga ir žydi tik ten, kur numatyta.

Žinoma, mūsų kataloge rasite ne vien tik betoninių lauko vazonų gėlėms (nors jie lieka populiariausia “betonine preke”), bet ir betoninių šiukšliadėžių, stalų, grilių, stulpelių ir suoliukų. Betoninės šiukšliadėžės savo išvaizda kiek primena vazonus bei suteikia aplinkai ypatingos estetikos.

Kiemuose (kavinių, restoranų, sodybų ar nuosavų namų) bei parkuose, kur įrengtos poilsio ir laisvalaikio zonos, puikiai tiks stilingi betoniniai staliukai, aplink kuriuos susėdus smagu tiek pabendrauti, tiek užkąsti, tiek pažaisti stalo žaidimus. Tai idealus bendravimą bei žmonių užimtumą skatinantis gaminys. Jeigu turite savo nuosavą kiemą ir mėgstate atvirame ore gamintą maistą, mūsų prekių kataloge rasite net betoninių grilių. Šis statinys suteiks Jūsų kiemui ypatingumo ir skatins aplinkui būriuotis šeimos narius bei svečius. Gera nuotaika, skanus maistas ir malonus bendravimas garantuoti.

Betoniniai lauko suoliukai - dar vienas iš mados neišeinantis gaminys. Jie gali būti derinami su staliukais, šiukšliadėžėmis, gėlių vazonais ar griliais. Galima iš jų visų sukurti stulbinančias kompozicijas, kurios atrodys moderniai bei estetiškai ir tuo pačiu puikiai atliks savo funkcijas. Žmonėms patinka vaikštinėti gražiai sutvarkytuose parkuose, aikštėse, ar skveruose. Graži aplinka kelia nuotaiką bei suteikia atsipalaidavimo bei aukštesnės gyvenimo kokybės pojūtį. Pavieniai betoniniai lauko suoliukai atrodo taip pat labai gražiai, o medinės, sėdėjimui skirtos dalys kviečia patogiai pailsėti. Tokius suoliukus malonu “sutikti” tiek parkuose, tiek aikštėse, tiek šalia visuomeninių pastatų ir vaikų žaidimo aikštelių, ar net prekybos centrų viduje.

Jeigu Jūs trokštate moderniai susitvarkyti savo aplinką bei įsigyti kokybiškų dekoratyvinių bei funkcionalių betoninių gaminių, susisiekite su mumis. Pakonsultuosime, padėsime apsispręsti, pateiksime Jūsų pageidaujamų gaminių ar jų grupių brėžinius bei techninius aprašymus. Parašykite mums elektroniniu paštu info@traida.lt, arba paskambinkite telefonu +370 683 71343.

Kurkime kartu aplinką, kurioje malonu būti visiems!

Betoniniai gaminiai