Treniruoklis KF814
  • Treniruoklis KF814 | 1
  • Treniruoklis KF814 | 2

Treniruoklis KF814

Kaina 1 097,71 € su PVM

Pristatysime per 4-6 savaites.

Medžiagiškumas
Ilgis, cm
Plotis, cm
Aukštis, cm

Treniruoklio svoris - 129 kg. Maksimalus naudotojo svoris 130 kg.

KF814 kombinuotasis treniruoklis - tai lauko treniruoklių asortimento jėgos treniruoklis su integruotais svarmenimis, skirtas pečių juostos, rankų, pilvo preso ir nugaros raumenų grupėms treniruoti. Įrangoje yra plačios ir siauros rankenos, strypai ir pilvo preso modulis. Šie elementai yra priešingose treniruoklio pusėse, todėl du žmonės vienu metu gali kilnoti svorius, netrukdydami vienas kitam judėti. Spindulio plotis optimaliai pritaikytas patogiai treniruotei įvairaus sudėjimo žmonėms.


Dirbanti raumenų grupė: dvigalvis, trigalvis raumuo, žasto raumuo, pečių juostos, juosmens raumenys, didysis krūtinės raumuo, deltiniai raumenys, išoriniai ir vidiniai įstrižieji pilvo raumenys.


Pagrindinė metalinės konstrukcijos dalis pagaminta iš 120x40 mm storio vamzdžių. Vamzdžių sienelės storis - 3 mm. Sėdimosios dalys pagamintos iš HDPE plastiko.
Konstrukcija metalinė, įbetonuojama. Visos metalinės detalės padengtos cinku ir nudažytos milteliniu būdu. Treniruoklis montuojamas ankeriuojant  prie pagrindo.
Gaminys sertifikuotas, atitinka EN 16630:2015 standartą.